choose language

english

Close

cemetery: Powązki, Warszawa
photography: Jacek Michiej
Dlaczego usługa sprzątania grobu jest coraz popularniejsza?
Z roku na rok, w Polsce rośnie popularność firm zajmujących się pielęgnacją grobów. Z jakich powodów ludzie coraz chętniej korzystają z ich usług?

Wielu osobom brakuje czasu na to, żeby dojechać na cmentarz i osobiście zająć się grobami swoich bliskich. Co więcej, starsi ludzie często nie mają na to zdrowia i sił. Dlatego oferta firm sprzatających groby może być dla nich właściwym rozwiązaniem. Jakie usługi wchodzą w zakres tego rodzaju firm?

- Sprzątanie. Pracownik zamiata nagrobek, sprząta śmieci z nagrobka i jego otoczenia, usuwa wypalone znicze oraz zniszczone lub wyschnięte kwiaty.
- Zapalenie znicza. Klient ma możliwość wyboru określonego znicza na stronie internetowej, a pracownik firmy zapala go na grobie.
- Przyniesienie kwiatów. Klient może wybrać określony rodzaj kwiatów, które zostaną przyniesione na grób.

Usługi firm sprzątających groby mogą ułatwić życie osobom, którym zależy na tym, aby groby ich bliskich były zawsze zadbane. Nie każdy ma możliwość częstego odwiedzania cmentarza. Powody mogą być różne - wielogodzinny tryb pracy, dalekie wyjazdy na dłuższy czas, a może po prostu słabe zdrowie. Niezależnie od sytuacji, skorzystanie z usługi sprzątania grobów pomoże rozwiązać problem, a pracownicy zaopiekują się grobem z należytym szacunkiem.
return
The service operator is
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Transaction settlements
by payment card and e-transfer
are carried out through
dotpay.pl