Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Połóż białą różę dla Sławnego
Na stronach Serwisu prezentowane są postacie wybranych zmarłych, którzy byli powszechnie znani i pozostawili po sobie istotny wkład w ważne sfery naszego życia takie jak kultura, sztuka, nauka, polityka, sport, gospodarka, medycyna, służba publiczna i relacje międzyludzkie. Dla Sławnych, którzy pochowani są w miejscach specjalnych, gdzie dostęp jest regulowany, a zapalenie znicza nie jest możliwe, możesz zamówić położenie świeżej białej róży przy miejscu ich spoczynku.
biała róża dla sławnej osoby, która odeszła
Usługa ta jest płatna i dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników naszego Serwisu. Składanym świeżym kwiatem będzie pojedyncza biała róża średniej wielkości.

Swój osobisty przekaz związany z złożeniem róży przy miejscu spoczynku wybranego Sławnego, możesz wyrazić poprzez zamówienie dołączonej dedykacji. Dedykacja to przygotowany przez Ciebie tekst składający się maksymalnie ze 100 znaków, który umieścimy w ozdobnej zawieszce i dołączymy do położonej białej róży. Zamieszczenie dedykacji traktowane jest jako Usługa odrębna i dodatkowo płatna. Ze względu na szacunek dla osób zmarłych dedykacja podlegać będzie moderacji przez Serwis. Brak akceptacji ze strony Serwisu treści dedykacji skutkuje odstąpieniem od zamówionej Usługi.

Biała róża położona zostanie bezpośrednio przy miejscu spoczynku Sławnego lub w miejscu specjalnie do tego celu wyznaczonym. Potwierdzeniem wykonania usługi będzie powiadomienie email, zawierające zdjęcie miejsca spoczynku oraz róży wraz z dedykacją, o ile zostanie zamówiona.

Informacja o złożeniu w Twoim imieniu białej róży, będzie widoczna na stronie Sławnego przy wejściu przez Połóż białą różę, a także w sekcji Moi Bliscy na Twoim koncie i przy miejscu, w którym Sławny jest pochowany. Informacja ta będzie widoczna przez kolejnych siedem dni.

Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl