Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Złóż kwiaty na grobie Bliskiego
Jeśli chciałbyś, aby świeże kwiaty zostały położone na grobie Twojego Bliskiego, zrobimy to w Twoim imieniu. Będziemy postępować przy tym z pełnym szacunkiem dla pochowanego i jego miejsca spoczynku.
kwiaty na grobie bliskiej osoby
Wybór kwiatów
W zależności od Twoich preferencji, proponujemy wybór jednej z oferowanych przez nas kategorii kwiatów w podziale na dwie wielkości: kwiaty małe i kwiaty duże.
kwiaty doniczkowe
kwiaty doniczkowe na grób
kwiaty cięte
kwiaty cięte na grób
kwiaty sztuczne
kwiaty sztuczne na grób
stroik ze świeżych kwiatów
stroik ze świeżych kwiatów
stroik z kwiatów szucznych
stroik z kwiatów sztucznych
Ze względu na różnorodność oferty kwiatowej w różnych lokalizacjach cmentarzy, wybór kategorii kwiatów oznacza wyrób określonego typu produktu w określonych ramach cenowych. Wyborowi może podlegać także gatunek kwiatów i jego kolorystyka.
Dedykacja
Jeśli masz wewnętrzną potrzebę głębszego uczczenia pamięci swojego bliskiego, proponujemy zamówienie specjalnej dedykacji do wybranych kwiatów. Dedykacja to tekst albo wybrany z podpowiadanej przez serwis listy gotowych przekazów, albo osobisty, przygotowany przez Ciebie tekst składający się z 50 znaków. Dedykację umieścimy w ozdobnej zawieszce, którą dołączymy do zmówionych kwiatów składanych na grobie. Zamieszczenie dedykacji traktowane jest jako czynność odrębna i dodatkowo płatna.
dedykacja w ozdobnej ramce do kwiatów na grób
Powiadomienie o złożeniu kwiatów
O tym, że kwiaty zostały złożone na grobie Twojego Bliskiego, będziesz poinformowany w sposób przewidziany w serwisie, z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Otrzymasz wiadomość z datą i godziną naszej wizyty przy grobie oraz trzy zdjęcia przedstawiające wizerunek grobu z różnych perspektyw, w tym z perspektywą złożonych w Twoim imieniu kwiatów.
Jeśli oprócz takiej informacji chciałbyś otrzymać dodatkowe powiadomienie poprzez SMS, możemy Ci to zapewnić. Opcja ta wymaga podania numeru telefonu komórkowego i jest dodatkowo płatna.
Wskazanie pochowanego
Aby trafić do miejsca spoczynku osoby, dla której zamawiasz złożenie kwiatów na grobie, powinniśmy otrzymać informacje o pochowanym, które umożliwią nam odnalezienie grobu Twojego Bliskiego. Oczekujemy, że pochowany zostanie zidentyfikowany nazwiskiem, imieniem, datą urodzenia i datą śmierci, gdzie nazwisko i imię są obowiązkowe do podania. Na cmentarzach objętych cyfrową ewidencją pochowanych, serwis automatycznie odnajdzie grób pochowanego wyświetlając wszystkie lokalizacje spełniające podane przez Ciebie kryteria wyszukiwania. Z listy zaprezentowanych przez serwis lokalizacji wybierz osobę, dla której zamawiasz złożenie kwiatów na grobie. Jeżeli na liście zaprezentowanych przez serwis pochowanych nie ma szukanej przez Ciebie osoby oznacza to, że na tym cmentarzu nie ma takiego pochowanego lub nie można zamówić dla niego usługi w sposób zautomatyzowany. W takich wątpliwych sytuacjach skontaktuj się proszę z operatorem serwisu, na wskazany adres poczty elektronicznej.
Wskazanie grobu pochowanego
Dla cmentarzy nieobjętych cyfrową ewidencją pochowanych należy określić lokalizację grobu, o ile lokalizacja jest Tobie znana, lub zamówić usługę wyszukania grobu Twojego bliskiego na danym cmentarzu. Jeśli lokalizacja grobu jest znana, możesz ją określić na jeden z czterech sposobów:
1. Podanie numeru grobu zgodnie z konwencją numerowania grobów na danym cmentarzu
2. Załączenie zdjęcia grobu ze znacznikiem GPS
3. Wskazanie grobu na zaprezentowanej cyfrowej mapie cmentarza
4. Opis słowny jak dotrzeć do grobu
Korespondencja w sprawie zamówienia
Jesteśmy przekonani, że zwykle odnalezienie grobu Twojego Bliskiego i złożenie kwiatów na grobie, odbędzie się bez żadnych zakłóceń. Sporadycznie jednak i z przyczyn niezależnych od naszego serwisu, mogą pojawić się sytuacje, które wymagać będą naszej komunikacji z Tobą. Sytuacje takie mogą dotyczyć głównie albo doprecyzowania informacji o zmówieniu, albo braku możliwości odnalezienia grobu, mimo naszych najlepszych starań, opartych na informacjach od Ciebie. W takim przypadku otrzymasz od nas e-mail z prośbą o potwierdzenie danych o zamówieniu lub informację, że grób mimo naszych przedstawionych w e-mailu działań nie został odnaleziony oraz czy i jaka część opłaty za Twoje zamówienie, w takiej sytuacji, podlegać może zwrotowi.
Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl