Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Dostarcz wieniec na pogrzeb
Jeśli chciałbyś, abyśmy w Twoim imieniu dostarczyli wieniec na pogrzeb Twojego Bliskiego, dołożymy wszelkich starań aby zrealizować to zamówienie najlepiej jak będzie to możliwe. Zgodnie z Twoim wyborem, wieniec możemy dostarczyć na miejsce ceremonii pogrzebowej jak również złożyć go w miejscu spoczynku zmarłego. Będziemy postępować przy tym z pełnym szacunkiem dla zmarłego i ceremonii pogrzebowej.
wieniec lub wiązanka na pogrzeb bliskiej osoby
Wybór wieńca
W zależności od Twoich preferencji, proponujemy wybór jednej z oferowanych przez nas kategorii wieńca. Do wyboru udostępniamy cztery kategorie:
wieniec mały
mały wieniec na grób bliskiej osoby
wieniec średni
wieniec średni dla bliskiej osoby
wieniec duży
wieniec duży na pogrzeb dla bliskiej osoby
wiązanka mała
wiązanka mała na pogrzeb dla blikiej osoby
wiązanka średnia
wiązanka średnia na pogrzeb dla bliskiej osoby
wiązanka duża
wiązanka duża na pogrzeb dla bliskiej osoby
Ze względu na różnorodność oferty wieńców i wiązanek w różnych lokalizacjach cmentarzy, wybór kategorii wieńca oznacza wyrób zbliżony wyglądem do prezentowanego na wizerunku. Dla wieńców z szarfą poprosimy Ciebie o przekazanie nam treści napisu na szarfie, który może składać się z maksymalnie 50 liter i znaków.
Powiadomienie o złożeniu wieńca
O tym, że wieniec lub wiązanka zostały złożone na ceremonii pogrzebowej lub na grobie Twojego bliskiego, będziesz poinformowany w sposób przewidziany w serwisie, z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Otrzymasz wiadomość z datą i godziną naszej wizyty na ceremonii pogrzebowej lub przy grobie pochowanego oraz dyskretną dokumentację fotograficzną wykonania zamówionej usługi.
Jeśli oprócz takiej informacji chciałbyś otrzymać dodatkowe powiadomienie poprzez SMS, możemy Ci to zapewnić. Opcja ta wymaga podania numeru Twojego telefonu komórkowego i jest dodatkowo płatna.
Wskazanie miejsca i terminu złożenia wieńca
Aby dostarczyć wieniec lub wiązankę na ceremonię pogrzebową albo na miejsce spoczynku osoby, dla której wieniec lub wiązankę zamawiasz, powinniśmy otrzymać od Ciebie informację o osobie zmarłej w postaci jej imienia i nazwiska, jak również informację o dacie, dokładnej godzinie i miejscu ceremonii pogrzebowej. Organizacja przygotowania i dostarczenia wieńca wymaga odpowiedniego wyprzedzenia czasowego względem daty pogrzebu, o czym zostaniesz poinformowany w trakcie wypełniania zamówienia na naszej stronie. Jeśli będziesz miał wątpliwości co do trybu lub formy zamawianej usługi skontaktuj się proszę z operatorem serwisu, na wskazany adres poczty elektronicznej.
Korespondencja w sprawie zamówienia
Jesteśmy przekonani, że odnalezienie miejsca ceremonii pogrzebowej lub miejsca spoczynku Twojego Bliskiego i złożenie wieńca lub wiązanki, odbędzie się bez żadnych zakłóceń. Sporadycznie jednak i z przyczyn niezależnych od naszego serwisu, mogą pojawić się sytuacje, które wymagać będą naszej komunikacji z Tobą. Sytuacje takie mogą dotyczyć doprecyzowania informacji o zmówieniu, lub o ceremonii pogrzebowej. W takim przypadku będziemy kontaktować się z Tobą poprzez e-mail.
Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl