Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Zapal prawdziwy znicz dla Sławnego
Na stronach Serwisu prezentowane są postacie wybranych zmarłych, którzy byli powszechnie znani i pozostawili po sobie istotny wkład w ważne sfery naszego życia takie jak kultura, sztuka, nauka, polityka, sport, gospodarka, medycyna, służba publiczna i relacje międzyludzkie. Dla Sławnych, którzy pochowani są na cmentarzach dostępnych dla Serwisu, możesz zamówić zapalenie prawdziwego znicza przy miejscu ich spoczynku.
prawdziwy znicz dla sławnej osoby
Usługa ta jest płatna i dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników naszego Serwisu. Ze względu na możliwą dużą liczbę zniczy przy grobach Sławnych, jako najbardziej odpowiednią kategorię proponujemy znicz mały

Swój osobisty przekaz związany z zapaleniem znicza na grobie wybranego Sławnego, możesz wyrazić poprzez zamówienie dołączonej dedykacji. Dedykacja to przygotowany przez Ciebie tekst składający się maksymalnie ze 100 znaków, który umieścimy w ozdobnej zawieszce i dołączymy do zapalanego zmówionego znicza. Zamieszczenie dedykacji traktowane jest jako Usługa odrębna i dodatkowo płatna. Ze względu na szacunek dla osób zmarłych dedykacja podlegać będzie moderacji przez Serwis. Brak akceptacji ze strony Serwisu treści dedykacji skutkuje odstąpieniem od zamówionej Usługi.

Zapalony znicz zostanie postawiony na grobie Sławnego lub w miejscu specjalnie do tego celu wyznaczonym albo w najbliższym możliwym otoczeniu. Potwierdzeniem wykonania usługi będzie powiadomienie email, zawierające zdjęcie otoczenia grobu, nagrobka oraz znicza wraz z dedykacją, o ile zostanie zamówiona.

Informacja o zapaleniu w Twoim imieniu prawdziwego znicza, będzie widoczna na stronie Sławnego przy wejściu przez Zapal znicz na grobie, a także w sekcji Moi Bliscy na Twoim koncie i przy cmentarzu, na którym Sławny jest pochowany. Informacja ta będzie widoczna przez kolejnych siedem dni.

Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl