Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Zapal znicz wirtualny na cmentarzu
Na cmentarzach z bazy Serwisu, które nie są jeszcze obsługiwane bezpośrednio, istnieje możliwość zapalenia znicza wirtualnego dla osoby pochowanej na takim cmentarzu.
zapal znicz wirtualny na cmentarzu
Usługa ta jest bezpłatna i dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników naszego Serwisu. Dostęp do tej Usługi jest możliwy poprzez pozycję z menu głównego 'Polskie cmentarze' i wybranie cmentarza, na którym pochowana jest osoba, dla której zamierzamy zamówić Usługę. Jeśli wybrany cmentarz okaże się obsługiwany bezpośrednio przez Serwis, wtedy do Twojej dyspozycji przedstawione zostaną Usługi świadczone fizycznie na cmentarzu.

Dla cmentarzy nie obsługiwanych jeszcze bezpośrednio przez Serwis możesz zdecydować o zapaleniu znicza wirtualnego dla osoby pochowanej na tym cmentarzu. Będzie to możliwe jeśli podasz wymagane dane pochowanego. Jeśli chcesz wyszukać osobę pochowaną w bazie Serwisu, wpisz jej imię i nazwisko bez daty urodzenia i daty śmierci. Po wybraniu przycisku Zapal system wyszuka w bazie osoby pochowane o podanym imieniu i nazwisku, z których wybierzesz osobę właściwą. Jeśli osoby pochowanej nie ma w bazie, wprowadź jej nazwisko i imię, datę urodzenia, która może pozostać pusta, datę śmierci, która musi być wypełniona jako pełna data lub sam rok. Do znicza można dołączyć dedykację, która będzie Twoim osobistym tekstem o osobie pochowanej, składającym się maksymalnie ze 100 znaków.

Ze względu na szacunek dla osób zmarłych i powagę sytuacji jak również dla zapewnienia maksymalnego porządku w bazach danych, zawartość Twojego wpisu, łącznie z dedykacją, zostanie poddana moderacji przez Serwis. W przypadku braku akceptacji zawartości wpisu, zastrzegamy sobie prawo do jego odrzucenia. Wpis zaakceptowany zostanie zaprezentowany na stronie serwisu w ogólnodostępnej sekcji cmentarza, a także w zakładce Moi Bliscy na Twoim koncie. Informacja ta będzie widoczna przez kolejnych siedem dni. Zapalony znicz wirtualny musi być podpisany imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem osoby zapalającej.

Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl