Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Zapal znicz wirtualny dla Sławnego
Na stronach Serwisu prezentowane są postacie wybranych zmarłych, którzy byli powszechnie znani i pozostawili po sobie istotny wkład w ważne sfery naszego życia takie jak kultura, sztuka, nauka, polityka, sport, gospodarka, medycyna, służba publiczna i relacje międzyludzkie. Dla Sławnych, którzy pochowani są w miejscach niedostępnych dla Serwisu, możesz zamówić zapalenie symbolicznego znicza wirtualnego.
znicz wirtualny dla sławnej osoby, która odeszła
Usługa ta jest bezpłatna i dostępna dla zarejestrowanych i zalogowanych Użytkowników naszego Serwisu. Aby zapalić znicz wirtualny niezbędne jest podanie przez Użytkownika Pseudonimu stosowanego w Serwisie.

Do znicza można dołączyć dedykację, która jest osobistym tekstem Użytkownika składającym się maksymalnie ze 100 znaków. Ze względu na szacunek dla osób zmarłych dedykacja podlegać będzie moderacji przez Serwis. Brak akceptacji ze strony Serwisu treści dedykacji skutkuje odstąpieniem od zamówionej Usługi.

Informacja o zapaleniu przez Ciebie znicza wirtualnego wraz z dedykacją, będzie widoczna na stronie Sławnego przy wejściu przez Zapal znicz wirtualny, a także w sekcji Moi Bliscy na Twoim koncie. Informacja ta będzie widoczna przez kolejnych siedem dni.

Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl