Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Sprawdzenie statusu opłaty za grób
Jeśli chciałbyś, dowiedzieć się lub sprawdzić jaki jest status opłaty za grób Twojego Bliskiego, zrobimy to dla Ciebie i w Twoim imieniu.
Wskazanie grobu pochowanego
Aby właściwie zidentyfikować grób, z którego statusem opłacenia chciałbyś się zapoznać, powinniśmy otrzymać informacje o pochowanym, które umożliwią nam odnalezienie grobu Twojego Bliskiego. Oczekujemy, że pochowany zostanie wskazany nazwiskiem, imieniem, datą urodzenia i datą śmierci, gdzie nazwisko i imię są obowiązkowe do podania.

Na cmentarzach objętych cyfrową ewidencją pochowanych, do której serwis nasz ma dostęp, system automatycznie odnajdzie grób pochowanego wyświetlając wszystkie lokalizacje spełniające podane przez Ciebie kryteria wyszukiwania. Z listy zaprezentowanych przez serwis lokalizacji wybierz osobę, o statusie opłaty grobu której chciałbyś się dowiedzieć. Jeżeli na liście zaprezentowanych przez serwis pochowanych nie ma szukanej przez Ciebie osoby oznacza to, że na tym cmentarzu nie ma takiego pochowanego lub nie można zamówić usługi dla jego grobu w sposób zautomatyzowany. W takich wątpliwych sytuacjach skontaktuj się proszę z operatorem serwisu, na wskazany adres poczty elektronicznej.
Wykonanie usługi w trybie automatycznym
Jeżeli grób Twojego Bliskiego zostanie zlokalizowany automatycznie, a serwis dysponować będzie informacją o statusie opłaty za grób, informacja taka zostanie Tobie udostępniona bez opłaty zarówno na ekranie jak i poprzez informację na wskazany przez Ciebie e-mail.
Wykonanie usługi w trybie nie zautomatyzowanym
Dla cmentarzy nieobjętych cyfrową ewidencją pochowanych lub tych gdzie serwis nie ma dostępu do informacji o statusie opłaty grobów, informację taką pozyskamy dla Ciebie w sposób tradycyjny i pobierzemy za to opłatę. W takim trybie pozyskiwania informacji, identyfikacja grobu opiera się także na wskazaniu przez Ciebie nazwiska, imienia, daty urodzenia i daty śmierci Twojego Bliskiego, gdzie nazwisko i imię są obowiązkowe do podania.
Powiadomienie o pozyskaniu informacji o statusie opłaty za grób
O tym, że status opłaty grobu Twojego Bliskiego został rozpoznany, będziesz poinformowany w sposób przewidziany w serwisie, z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Otrzymasz wiadomość z datą i godziną i źródłem pozyskania przez nas tej informacji. Jeśli oprócz takiej informacji chciałbyś otrzymać dodatkowe powiadomienie poprzez SMS, możemy Ci to zapewnić. Opcja ta wymaga podania numeru telefonu komórkowego i jest dodatkowo płatna.
Korespondencja w sprawie zamówienia
Jesteśmy przekonani, że zwykle dotarcie do informacji o opłacie grobu Twojego Bliskiego, odbędzie się bez żadnych zakłóceń. Sporadycznie jednak i z przyczyn niezależnych od naszego serwisu, mogą pojawić się sytuacje, które wymagać będą naszej komunikacji z Tobą. Sytuacje takie mogą dotyczyć głównie braku możliwości odnalezienia grobu, mimo naszych najlepszych starań, opartych na informacjach od Ciebie. W takim przypadku otrzymasz od nas e-mail z prośbą o potwierdzenie danych o zamówieniu lub informację, że grób mimo naszych przedstawionych w e-mailu działań nie został odnaleziony.
Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl