Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Zrób zdjęcie grobu
Jeśli chciałbyś, dowiedzieć się lub sprawdzić jak prezentuje się grób Twojego Bliskiego, zrobimy to dla Ciebie. Będziemy postępować przy tym z pełnym szacunkiem dla pochowanego i jego miejsca spoczynku. Wykonamy i prześlemy do Ciebie na podany adres e-mail wykonane przez nas zdjęcia grobu z trzech perspektyw: grób wraz z jego otoczeniem, grób przedstawiony indywidualnie, zbliżenie tablicy grobu. Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu, to w Twoim panelu klienta, masz możliwość przekazania nam swoich indywidualnych oczekiwań do składanego zamówienia. Rozpatrzymy je z uwagą i troską, a następnie powiadomimy Cię czy jesteśmy w stanie je zrealizować oraz przedstawimy stosowną wycenę tej realizacji.
Powiadomienie o wykonaniu zdjęcia
O tym, że zdjęcia grobu Twojego Bliskiego zostały wykonane, będziesz poinformowany w sposób przewidziany w serwisie, z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Otrzymasz wiadomość z datą i godziną naszej wizyty przy grobie oraz trzy zdjęcia przedstawiające wizerunek grobu z różnych perspektyw. Jeśli oprócz takiej informacji chciałbyś otrzymać dodatkowe powiadomienie poprzez SMS, możemy Ci to zapewnić. Opcja ta wymaga podania numeru telefonu komórkowego i jest dodatkowo płatna.
Wskazanie pochowanego
Aby trafić do miejsca spoczynku, wykonanie zdjęć którego chciałbyś nam powierzyć, powinniśmy otrzymać informacje o pochowanym, które umożliwią nam odnalezienie grobu Twojego Bliskiego. Oczekujemy, że pochowany zostanie zidentyfikowany nazwiskiem, imieniem, datą urodzenia i datą śmierci, gdzie nazwisko i imię są obowiązkowe do podania. Na cmentarzach objętych cyfrową ewidencją pochowanych, serwis automatycznie odnajdzie grób pochowanego wyświetlając wszystkie lokalizacje spełniające podane przez Ciebie kryteria wyszukiwania. Z listy zaprezentowanych przez serwis lokalizacji wybierz osobę, której grób chciałbyś sfotografować. Jeżeli na liście zaprezentowanych przez serwis pochowanych nie ma szukanej przez Ciebie osoby oznacza to, że na tym cmentarzu nie ma takiego pochowanego lub nie można zamówić dla niego usługi w sposób zautomatyzowany. W takich wątpliwych sytuacjach skontaktuj się proszę z operatorem serwisu, na wskazany adres poczty elektronicznej.
Wskazanie grobu pochowanego
Dla cmentarzy nieobjętych cyfrową inwentaryzacją pochowanych należy określić lokalizację grobu, o ile lokalizacja jest Tobie znana, lub zamówić usługę wyszukania grobu Twojego bliskiego na danym cmentarzu. Jeśli lokalizacja grobu jest znana, możesz ją określić na jeden z czterech sposobów:
1. Podanie numeru grobu zgodnie z konwencją numerowania grobów na danym cmentarzu
2. Załączenie zdjęcia grobu ze znacznikiem GPS
3. Wskazanie grobu na zaprezentowanej cyfrowej mapie cmentarza
4. Opis słowny jak dotrzeć do grobu
Korespondencja w sprawie zamówienia
Jesteśmy przekonani, że zwykle odnalezienie grobu Twojego bliskiego i wykonanie jego zdjęć, odbędzie się bez żadnych zakłóceń. Sporadycznie jednak i z przyczyn niezależnych od naszego serwisu, mogą pojawić się sytuacje, które wymagać będą naszej komunikacji z Tobą. Sytuacje takie mogą dotyczyć głównie albo doprecyzowania informacji o zmówieniu, albo braku możliwości odnalezienia grobu, mimo naszych najlepszych starań, opartych na informacjach od Ciebie. W takim przypadku otrzymasz od nas e-mail z prośbą o potwierdzenie danych o zamówieniu lub informację, że grób mimo naszych przedstawionych w e-mailu działań nie został odnaleziony oraz czy i jaka część opłaty za Twoje zmówienie w związku z taką sytuacją podlegać może zwrotowi.
Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl