Wybierz język

polski

Zamknij

cmentarz: Powązki, Warszawa
fotografia: Jacek Michiej
Zapal znicz na grobie Bliskiego
Jeśli chciałbyś, aby prawdziwy znicz został zapalony na grobie Twojego Bliskiego, zrobimy to w Twoim imieniu. Będziemy postępować przy tym z pełnym szacunkiem dla pochowanego i jego miejsca spoczynku.
znicz na grobie bliskiej osoby
Wybór znicza
W zależności od Twoich preferencji, proponujemy wybór jednej z oferowanych przez nas kategorii zniczy:
znicz mały
zapal znicz na grobie bliskiej osoby
znicz większy
zapal znicz na grobie bliskiej osoby
znicz średni
zapal znicz na grobie bliskiej osoby
znicz duży
zapal znicz na grobie bliskiej osoby
znicz specjalny
zapal znicz na grobie bliskiej osoby
Ze względu na różnorodność wyrobów w różnych lokalizacjach cmentarzy, wybór kategorii znicza oznacza wyrób zbliżony wyglądem do prezentowanego na zdjęciu. Każda kategoria znicza na każdym cmentarzu ma określony poziom cenowy prezentowany podczas zamawiania.
Dedykacja
Jeśli masz wewnętrzną potrzebę głębszego uczczenia pamięci swojego Bliskiego, proponujemy zamówienie specjalnej dedykacji do wybranego znicza. Dedykacja to tekst albo wybrany z podpowiadanej przez serwis listy gotowych przekazów, albo osobisty, przygotowany przez Ciebie tekst składający się z 50 znaków. Dedykację umieścimy w ozdobnej zawieszce, którą dołączymy do zmówionego znicza zapalanego na grobie. Zamieszczenie dedykacji traktowane jest jako czynność odrębna i dodatkowo płatna
Powiadomienie o zapaleniu znicza
O tym, że znicz został zapalony na grobie Twojego Bliskiego, będziesz poinformowany w sposób przewidziany w serwisie, z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Otrzymasz wiadomość z datą i godziną naszej wizyty przy grobie oraz trzy zdjęcia przedstawiające wizerunek grobu z różnych perspektyw, w tym z perspektywą zapalonego w Twoim imieniu znicza.
Jeśli oprócz takiej informacji chciałbyś otrzymać dodatkowe powiadomienie poprzez SMS, możemy Ci to zapewnić. Opcja ta wymaga podania numeru telefonu komórkowego i jest dodatkowo płatna.
Wskazanie pochowanego
Aby trafić do miejsca spoczynku osoby, dla której dedykujesz zapalanie znicza, powinniśmy otrzymać informacje o pochowanym, które umożliwią nam odnalezienie grobu Twojego Bliskiego. Oczekujemy, że pochowany zostanie zidentyfikowany nazwiskiem, imieniem, datą urodzenia i datą śmierci, gdzie nazwisko i imię są obowiązkowe do podania. Na cmentarzach objętych cyfrową ewidencją pochowanych, serwis automatycznie odnajdzie grób pochowanego wyświetlając wszystkie lokalizacje spełniające podane przez Ciebie kryteria wyszukiwania. Z listy zaprezentowanych przez serwis lokalizacji wybierz osobę, dla której zamawiasz zapalenia znicza. Jeżeli na liście zaprezentowanych przez serwis pochowanych nie ma szukanej przez Ciebie osoby oznacza to, że na tym cmentarzu nie ma takiego pochowanego lub nie można zamówić dla niego usługi w sposób zautomatyzowany. W takich wątpliwych sytuacjach skontaktuj się proszę z operatorem serwisu, na wskazany adres poczty elektronicznej.
Wskazanie grobu pochowanego
Dla cmentarzy nieobjętych cyfrową ewidencją pochowanych należy określić lokalizację grobu, o ile lokalizacja jest Tobie znana, lub zamówić usługę wyszukania grobu Twojego Bliskiego na danym cmentarzu. Jeśli lokalizacja grobu jest znana, możesz ją określić na jeden z czterech sposobów:
1. Podanie numeru grobu zgodnie z konwencją numerowania grobów na danym cmentarzu
2. Załączenie zdjęcia grobu ze znacznikiem GPS
3. Wskazanie grobu na zaprezentowanej cyfrowej mapie cmentarza
4. Opis słowny jak dotrzeć do grobu
Korespondencja w sprawie zamówienia
Jesteśmy przekonani, że zwykle odnalezienie grobu Twojego bliskiego i zapalenie na nim znicza, odbędzie się bez żadnych zakłóceń. Sporadycznie jednak i z przyczyn niezależnych od naszego serwisu, mogą pojawić się sytuacje, które wymagać będą naszej komunikacji z Tobą. Sytuacje takie mogą dotyczyć głównie albo doprecyzowania informacji o zmówieniu, albo braku możliwości odnalezienia grobu, mimo naszych najlepszych starań, opartych na informacjach od Ciebie. W takim przypadku otrzymasz od nas e-mail z prośbą o potwierdzenie danych o zamówieniu lub informację, że grób mimo naszych przedstawionych w e-mailu działań nie został odnaleziony oraz czy i jaka część opłaty za Twoje zmówienie w związku z taką sytuacją podlegać może zwrotowi.
Operatorem serwisu jest
Erkwadrat sp. z o.o.
ul. Letnia 16
05-510 Chyliczki
123-139-4399
+48 (22) 350 75 61
kontakt@pamietam.pl
facebook/pamietam
Rozliczenia transakcji
kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem
dotpay.pl